Lista produktów producenta: Primacol

Na Primacol składają się dwie komplementarne linie produktowe. Primacol Professional to pełna oferta preparatów budowlanych do wykańczania i renowacji wnętrz i elewacji. Primacol Decorative to system kreatywnej dekoracji wnętrz.

Produkty Primacol Professional z powodzeniem stosowane są zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Produkty dzielą się na: gruntowniki i farby, impregnaty i środki do ochrony drewna, preparaty czyszczące i dezynfekujące oraz kleje specjalistyczne i do tapet. Wysoka specjalizacja i komplementarność oferty pozwala poradzić sobie niemal z każdym wyzwaniem przy budowie lub remoncie domu, biura, szpitala, czy szkoły.

Primacol Decorative to system kreatywnej dekoracji wnętrz. Efekty dekoracyjne doskonale sprawdzają się w małych mieszkaniach, dużych domach i miejscach użyteczności publicznej. Szeroka gama kolorów i efektów dekoracyjnych, doskonale odzwierciedlających m.in. strukturę betonu, tynki weneckie, kamień naturalny, czy też naklejki i szablony dekoracyjne, pozwalają w stosunkowo szybki i oryginalny sposób kształtować estetykę otaczającej przestrzeni.
Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów